Skład Sądu Dyscyplinarnego

SĄD DYSCYPLINARNY – X kadencja 17.03.2018 – 2021
wybory 17.03.2015 r. – Ustka

  1. Dariusz Ruszkiewicz – Chełmno – Przewodniczący
  2. Grażyna Wojtowicz – Gdańsk – Wiceprzewodnicząca
  3. Magdalena Fąs – Koronowo
  4. Janusz Fierek – Czersk
  5. Beata Gabryszewska – Toruń
  6. Piotr Górecki – Bydgoszcz
  7. Piotr Pietrzak- Gdynia
  • Rzecznik Dyscyplinarny: Krystyna KRYSTEK – Toruń
  • Wyższy Sąd Dyscyplinarny: Krzysztof LESZCZYŃSKI – Bydgoszcz

 

Historia zmian:

2018-04-27 10:07:05: edycja treści przez cellinfo;

2018-03-17 16:25:15: edycja treści przez cellinfo;

2017-07-14 16:24:25: edycja treści przez cellinfo;

2017-07-14 11:54:28: edycja treści przez cellinfo;

2014-01-28 21:17:35: edycja treści przez izbamarcin;

2014-01-28 19:39:54: edycja treści przez izbamarcin;

2014-01-28 19:37:38: dodanie treści przez izbamarcin;